VirtuOSS academy

recepce_web_res
Jsme nadšenci do digitálních technologií. Pracujeme s nimi už více než 10 let. Rádi bychom se s Vámi podělili o naše zkušenosti a poradili, jak tyto technologie využít naplno. V našem brněnském středisku Virtuoss academy proto od letošního roku připravujeme kurzy pro stomatology, ortodontisty i zubní techniky.

VirtuOSS 3D je soukromé zdravotnické zařízení, které se již od roku 2010 zaměřuje na poskytování služeb v oboru stomatologické radiologie. Stomatologie se jako lékařský obor v posledních letech velmi rozvíjí a neustále zdokonaluje. V současné době je největším trendem digitalizace, a to jak v zubních ordinacích, tak i laboratořích. Otiskuje se pomocí ordinačního skeneru, následně se v laboratoři zpracovávají data a probíhá virtuální návrh náhrady a modelu, který se vytiskne na 3D tiskárně, nebo se frézuje. Naše radiologická střediska a laboratoř pracují již několik let se všemi těmito moderními digitální přístroji, které v našich rukou dokáží přinést co největší benefit.

 

Zdokonalíme vaše know – how

 

Naší prioritou je profesionální přístup a služby v oblasti vzdělávání ve stomatologii. Pořádáme praktické i teoretické kurzy pro ortodontisty, stomatology a zubní techniky. V našem školicím středisku přednášejí ti nejlepší z oboru stomatologie, cad/cam, radiodiagnostiky, implantologie a dentalní hygieny.

 

Digitální školicí místnost je vybavena moderními počítači se softwary firmy 3Shape. Intraorálním skenerem Trios 3. Součástí výukové laboratoře je stomatologická fréza Kavo Arctica a Imes-icor One, 3D tiskárna Formlabs 2, stolní skener 3Shape D500 a laserová bodovačka Elletrolaser.

virtuoss academy2

Naši odborníci

Mgr. Jiří Běl

IT specialista,  specialista na digitální ortodoncii a trenér na softwarové aplikace 3Shape, jednatel a manažer společnosti Virtuoss 3D, s.r.o.

MDDr. Jana Karbusická (Melišková)

Specialista v digitální stomatologii, specializuje se na estetickou stomatologii a mikroskopickou endodoncii.

Stomatologické centrum Hillaris Bratislava

MDDr. Michal Krejčí

Specializuje se na implantologii, protetiku, mikroskopickou endodoncii a záchovnou stomatologii

Klinika Cenessto, Brno

MUDr. Patrícia Husárová

Specialista v ortodoncii a digitální ortodoncii

ORTHODONCIA PH s. r. o., Banská Bystrica

MDDr. Martin Kučera

Specializuje se na estetickou stomatologii, implantologii, dentoalveolární chirurgii, protetiku a mikroskopickou endodoncii.

Klinika Cenessto, Brno

MDDr. Ján Staňo

Specialista na digitální stomatologii, implantační šablony a 3D tisk.