i-Arch – nový přístup v ortodontické léčbě


Mám zájem o školení:

Kontaktujte mě:
EmailemTelefonicky


* Kliknutím na tlačítko Rezervace souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Srdečně Vás zveme na kurz pro ortodontisty

Kurz vede Dr. Vittorio Gaveglia (ITÁLIE)

Specialista v ortodoncii s titulem z r. 1992 z univerzity v Římě

Druhý titul z r. 2004 v oboru „Ortodoncie, Gnatologie a orofaciální trauma“ z univerzity “G. D’Annunzio”, Chieti

Člen S.I.D.O. (Italian Society of Orthodontic)

 

 

Termín a místo:

BUDE UPŘESNĚNO

Školicí centrum VirtuOSS Academy
Janouškova 579/4
Brno – Černá Pole 613 00

Náplň kurzu:

i-Arch je unikátní systém ortodontických oblouků, který umožňuje vysoce inovativní, efektivní, jednoduchý a biologický ortodontický přístup. Jeho efektivita je dána možností vložení torze použitím hranatých oblouků v nivelizační fázi a jednoduchost přístupu je dána menším počtem drátů nutných pro léčbu.
Tento přístup zkracuje dobu léčby, protože se snižuje počet výměn oblouků. i-Arch systém léčby se vyznačuje použitím inovativních hranatých oblouků pro okamžitou torzi s použitím velmi jemných sil, a to již od začátku léčby.

 

Dr. Vittorio Gaveglia (ITÁLIE)

Dr. Gaveglia pracuje jako ortodontista na několika klinikách v Římě. Přednáší na ortodontických konferencích v Itálii i v zahraničí o problematice TMK. Působí jako poradce pro SIA Orthodontic Manufacturer pro výzkum, vývoj a klinické testování nových produktů v oblasti stomatologie a ortodoncie. Mimo jiné vyvinul klinickou fázi i-Arch přístupu, který zjednodušuje ortodontické postupy „straight wire“ preskripce – speciálně vyvinuté ve spolupráci se SIA Orhodontic Manufacturer. Systém léčby i-Arch zkracuje dobu léčby, minimalizuje nežádoucí pohyby zubu a umožňuje více biokompatibilní a méně destruktivní pohyb zubu. Osobně pracoval v souladu s filozifií i-Arch na více než 50 klinických případech v posledních dvou letech, a na kterých a budou prezentovány výsledky v průběhu tohoto kurzu.

 

Cena: bude upřesněno  /  V ceně je zahrnuto kurzovné, oběd a občerstvení.

 

Kordinátor pro školení:

Jana Kopřivová

Tel: +420 774 727 160

Mail: koprivova@beldental.cz